Kratki KOZA Picard
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Detailní popis produktu
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Picard jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Kamna jsou vybavena integrovaným přívodem externího vzduchu.
Umožňuje použití v nízkoenergetických domech a objektech s rekuperací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 5903950000869 |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 9 |
| průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Rozsah celkového výkonu: | 8 - 12 kW |
| Délka polen: | max. 25 cm |
| Výhřevnost: | |
| Váha: | 137 kg |
| Záruka: | |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 1261/518/522 mm |
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

