Leda Vispa - černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Detailní popis produktu
Vispa jsou jediná krbová kamna v unikátním designu "s úženým pasem". Technologicky je to pouze litina jako materiál, která umožní vytvořit takový unikátní elegantně-ženský tvar. Příjemná jsou i velká dvířka, která nám umožní maximální požitek z plápolajících plamenů. Díky většinovému podílu litiny mají kamna vysokou akumulaci a účinnost.
Tato krbová kamna mají jednoduché ovládání pomocí jedné páčky, kterou ovládáte přívod primárního (pod rošt), sekundárního (oplach skla) i terciálního (dohořívání dřevoplynů) vzduchu.
Kamna obsahují pohyblivý rošt a je v nich možné spalovat i hnědé uhlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 130 mm |
| Nominální výkon (kW): | 6 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 130 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 3 - 9 kW |
| Účinnost: | 83 % |
| Spotřeba paliva: | 2 kg/hod |
| Délka polen: | 36 cm |
| Výhřevnost: | 60 - 180 m3 |
| Váha: | 265 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo |
| Rozměr skla (Š x V): | 448 x 318 mm |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 1103 x Ø 522 mm |
| Popelník: | ano |
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Krbová kamna Livorno
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

