MBS SD Olymp II S - obklad kámen (mastek)
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Detailní popis produktu
Krbová kamna MBS Olymp Plus jsou určena ke spalování dřeva, dřevěných nebo hnědouhelných briket. Velmi působivý a líbivý design je podtržen nerezovou lištou na pověšení útěrek kolem plotny. Kamna MBS Olymp Plus lze zakoupit v černém, červeném nebo krémovém provedení skeletu.
Kamna MBS na tuhá paliva jsou určeny k vytápění, ale také k vaření . Jsou konstruovány ke spalování palivového dřeva, hnědouhelných briket nebo dřevních pelet. Jednoduchý a vkusný design umožňuje snadnou údržbu, léty prověřená konstrukce pak zajišťuje dlouhou životnost těchto spotřebičů. Kamna MBS jsou ideálním a cenově dostupným zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry i rekreační objekty, kde vytvoří tu správnou tepelnou pohodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Jmenovitý výkon:: | 6,8 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 850 x 480 x 595 mm |
| Účinnost:: | 80 % |
| Hmotnost:: | 138kg |
| Průměr kouřovodu:: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Palivo:: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| vytápěný prostor: | 200 m3 |
| Délka polen:: | 32 cm |
| Posuvný rošt:: | ano |
| Litinové topeniště:: | Ano |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

