Nordica Tea bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Detailní popis produktu
- smaltovaný povrch oceli
- ohřívací litinová plotýnka
- pohyblivý rošt
- smaltované litinové díly
- šamotové topeniště
- více barevných variant
- dvojí spalování
- vysoká účinnost
- dvouplášťová konstrukce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8022724415139 |
| Nominální výkon :: | 6,6 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 3 - 10 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 60 - 200 m3 |
| Účinnost:: | 82% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 832 x 414 x 419 mm |
| Hmotnost:: | 77 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 120 mm |
| Max. délka polen :: | 30 cm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny:: | 200 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen:: | 300 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů před kamny:: | 1000 mm |
| Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen:: | 96 mm |
| Plotýnka:: | ANO |
| Výška horního napojení od země po límec kouřovodu:: | 882 mm |
Teplovzdušná krbová kamna z ocelového plechu se smaltovanými boky a šamotovým topeništěm.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Thorma SEVILLA černá
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
-
Prohlášení o vlastnostech (431.2 kB)
-
Ecodesign (453.1 kB)
-
Energetický štítek (286.1 kB)
-
prohlášení o shodě (375.1 kB)
-
Technický list (146 kB)
-
Uživatelská příručka (2.5 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

