Scan 68-12 PORTAL BP černý lak, podstaec, boční prosklení, klička a lišty hliníkové
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna Flensburg III
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Detailní popis produktu
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k dispozici s podstavcem, otevřeným portálem nebo uzavřeným portálem.
- Barva sporáku černá a bílá
- S velkými, dvojitými bočními okny
- Připraveno pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,5 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1222 x 500 x 371 mm |
| Hmotnost:: | 107 kg |
| Délka polen:: | 33 cm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Účinnost:: | 80% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 120 m3 |
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
-
Technický list (49 kB)
-
Instalační a uživatelská příručka (12.7 MB)
-
Podmínky prohlášení (554.9 kB)
-
Rozměry (482.3 kB)
-
Rozložený pohled (1.9 MB)
-
Prohlášení o vlastnostech (72.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (662.5 kB)
-
Datový list (25.8 kB)
-
Energetický štítek (933.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

