Scan 68-9 PEDESTAL BP černý lak, noha, boční prosklení, klička a lišty černé
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Detailní popis produktu
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k dispozici s podstavcem, otevřeným portálem nebo uzavřeným portálem.
- Barva sporáku černá a bílá
- S velkými, dvojitými bočními okny
- Připraveno pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,5 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1272 x 500 x 371 mm |
| Hmotnost:: | 105 kg |
| Max. délka polen:: | 33 cm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Účinnost:: | 80% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 120 m3 |
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k dispozici s podstavcem, otevřeným portálem nebo uzavřeným...
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě.
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě.
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
-
Technický list (49 kB)
-
Instalační a uživatelská příručka (12.7 MB)
-
Podmínky prohlášení (554.9 kB)
-
Rozměry (482.3 kB)
-
Rozložený pohled (1.9 MB)
-
Prohlášení o vlastnostech (72.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (662.5 kB)
-
Datový list (25.8 kB)
-
Energetický štítek (933.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

