WAMSLER RH 8 AUTOMATIC speckstein
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Kamna Flensburg III
Detailní popis produktu
RH A/D zaručuje 12 hodin hoření a dobu uchování žhavého uhlíku při jediném naplnění. Se svou hlubokou spalovací komorou s kvalitním šamotem a masivní litinou jde o model s funkcí skutečného vytrvalostního hoření. Silné stěny z přírodního kamene prodlužují tepelný výkon ještě dále, když uhlíky dávno zhasnou.
To, co dělá náš RH A/D jedinečným, je především automatický tepelný systém. RH automaticky dodává optimální spalovací vzduch během celého spalovacího procesu prostřednictvím kapilárních senzorů a litinových regulátorů. Snímač je umístěn v popelníku způsobem, který je obzvláště přátelský k obsluze. S RH A/D se nemusíte obejít bez testované funkce vaření. Pevný litý kryt nabízí dostatek prostoru pro hrnce a pánve a je vždy připraven k použití, když ohříváte RH.
- S testovanou funkcí vaření
- automatické ovládání
- Pomalé hoření
- Obklad: přírodní kámen serpentino (mýdlový kámen)
- Litinová dvířka a litinový kryt
- Dvoustěnné ocelové tělo
- Litý rýhovací rošt
- Kvalitní šamot v zásuvném systému
- Pozinkovaná zásuvka na popel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 4025144227218 |
| Jmenovitý výkon:: | 8 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 980 x 524 x 411 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Průměr kouřovodu:: | 120 mm |
| Regulovatelný výkon:: | 4 - 8,2 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 250 m3 |
| Provozní tah:: | 12 Pa |
| Palivo:: | dřevo |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 350 x 520 x 190 mm |
| Hmotnost:: | 148,5 |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

