Extraflame Kotel PK30 na pelety
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Detailní popis produktu
• Masivní ocelová spalovací komora
• Litinové dvířka ohně a ohniště
• Trubkový výměník tepla s automatickým čištěním
• Vyjímatelná zásuvka na popel
• Čelní nakládání nádrže
• Samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Oběhové čerpadlo s řízením PWM
• Bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet
• Snímač úrovně pelet
• Sonda ve spalovací komoře
• Tepelné a tlakové ochrany vody
• Bezpečnostní ventil 3 bar
• Expanzní nádoba
• Odvětrání
• Možnost výstupu pro odvodu: vzadu, na levé straně
• Hydraulické přípojky v horní části
• Kolečka pro snadnou manipulaci
• Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003741 |
| Regulovatelný výkon:: | 8,9 - 30,0 kW |
| Jmenovitý výkon do vody :: | 30,0 kW |
| Průměr kouřovodu:: | 120 mm |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1398 x 892 x 745 mm |
| Hmotnost:: | 310 kg |
| Účinnost:: | 92,4 % |
| Průměrná spotřeba paliva:: | 6,8 kg/hod |
| Palivo:: | pelety |
| Vytápěcí schopnost:: | 860 m3 |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 60 mm |
Kotel na pelety.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
-
Ecodesign (470 kB)
-
Energetický štítek (154.4 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (9.9 MB)
-
Prohlášení o shodě (293.5 kB)
-
Technický list (245.4 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

