Extraflame Kotel PK20 na pelety
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Thorma SEVILLA černá
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Dvouplášťová krbová kamna mají ve srovnání s jednoplášťovými krbovými kamny výraznou výhodu v tom, že teplo předávají do vytápěné...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Detailní popis produktu
- Energetická třída A+
- Teplovodní kotel na pelety o výkonu 5,7 - 20kW
- Vysoká účinnost > 93 %
- Automatizovaný chod kotle
- Automatické čištění litinového hořáku
- Automatické čištění výměníku
- Výkonné a tiché motory podavače pelet a čištění výměníku
- Rychlé zapalování nové generace – keramické žhavení
- Lakovaný ocelový obklad
- Odnímatelný popelník s velkým objemem
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Tepelné čidlo spalovací komory
- Vysoce účinné oběhové čerpadlo „PWM“
- Bezpečnostní jištění tlakové a tepelné
- Elektronický antikondenzační systém
- Čidla hladiny pelet v zásobníku
- Hydraulické připojení v horní části kotle
- Vývod spalin zleva do boku nebo zadní
- Plnění pelet zepředu
- Nový dotykový displej s integrovanou Wifi sítí
- Vzdálená komunikace a ovládání přes telefon
- Litinová dvířka a topeniště
- Expanzní nádoba
- Kapacita zásobníku na 75 kg pelet
- Kolečka pro usnadnění manipulace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003734 |
| Regulovatelný výkon:: | 5,7 - 20,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 573 m3 |
| Jmenovitý výkon do vody:: | 5,7 - 20,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1400 x822 x 745 mm |
| Účinnost:: | 88,4 - 92,4% |
| Hmotnost:: | 295 kg |
| Palivo:: | pelety |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Doporučený tah komína:: | 3 - 5 Pa |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 75 kg |
Kotel na pelety
Kotel na pelety PK 15
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
-
Technický list (254.1 kB)
-
Prohlášení o shodě (293.5 kB)
-
Energetický štítek (153.2 kB)
-
Ecodesign (470 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (9.9 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

