Extraflame Angela Evo bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Detailní popis produktu
Nová hermeticky utěsněná kamna z řady "Evoution line"
- Kamna s hermeticky utěsněnou spalovací komorou
- Kamna se vzduchotěsným zásobníkem na pelety
- Spolehlivý a rychlý systém zapalování poslední generace
- Teplovzdušné opláštění a trubkový výměník tepla
- Bezpečnostní tlakový spínač
- Litinový rošt
- Litinová dvířka
- Odnímatelný popelník
- Spolehlivý a komfortní chod kamen
- Zadní nebo horní vývod spalin
- Komfortní ovládání
- Multifunkční dálkový ovladač s displejem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004496 |
| Nominální výkon:: | 6 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 8,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1007 x 490 x 528 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Vytápěcí schopnost:: | až 230 m3 |
| Účinnost:: | 94,7 - 91,5% |
| Hmotnost:: | 93 kg |
| Palivo:: | pelety |
| Prosklení:: | čelní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Krbová kamna na pelety.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
-
Prohlášení o vlastnostech (351.2 kB)
-
Ecodesign (470.4 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (637.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (817 kB)
-
Technický list (264.6 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

