Extraflame Giusy Evo 2.0 bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Detailní popis produktu
- Ventilační kamna – výfuk tepla v přední části nad dvířky
- Smaltované teplovzdušné ocelové boky
- Různé barvy (bordó / bílá / černá / pergamena)
- Dekorační horní kachle
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 2 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat
- Litinový hořák
- Litinová dvířka a topeniště
- LED displej s červeným podsvícením
- Odnímatelný popelník
- Zadní nebo horní vývod spalin (Ø 80mm)
- Kapacita zásobníku na 15 kg pelet
- Kompaktní rozměry
- Výkon kamen 3,0 – 7,0 kW (5 stupňů výkonu)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269000771 |
| Nominální výkon :: | 2,5 - 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 200 m3 |
| Účinnost:: | 90,0 - 91,1% |
| Hmotnost:: | 92 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
-
Prohlášení o shodě (3 MB)
-
Technický list (677.4 kB)
-
Energetický štítek (663.8 kB)
-
Ecodesign (488.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

