Extraflame Giusy Evo 2.0 bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Detailní popis produktu
- Ventilační kamna – výfuk tepla v přední části nad dvířky
- Smaltované teplovzdušné ocelové boky
- Různé barvy (bordó / bílá / černá / pergamena)
- Dekorační horní kachle
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 2 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat
- Litinový hořák
- Litinová dvířka a topeniště
- LED displej s červeným podsvícením
- Odnímatelný popelník
- Zadní nebo horní vývod spalin (Ø 80mm)
- Kapacita zásobníku na 15 kg pelet
- Kompaktní rozměry
- Výkon kamen 3,0 – 7,0 kW (5 stupňů výkonu)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001624 |
| Nominální výkon :: | 2,5 - 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 200 m3 |
| Energetická účinnost:: | 90,0- 91,1% |
| Hmotnost:: | 1022 x 498 x 490 mm |
| Průměr kouřovodu :: | 80mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
-
Ecodesign (488.9 kB)
-
Energetický štítek (663.8 kB)
-
Prohlášení o shodě (817.1 kB)
-
Technický list (677.4 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

