Extraflame Giusy Evo 2.0 černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Livorno
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Detailní popis produktu
- Ventilační kamna – výfuk tepla v přední části nad dvířky
- Smaltované teplovzdušné ocelové boky
- Různé barvy (bordó / bílá / černá / pergamena)
- Dekorační horní kachle
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 2 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat
- Litinový hořák
- Litinová dvířka a topeniště
- LED displej s červeným podsvícením
- Odnímatelný popelník
- Zadní nebo horní vývod spalin (Ø 80mm)
- Kapacita zásobníku na 15 kg pelet
- Kompaktní rozměry
- Výkon kamen 3,0 – 7,0 kW (5 stupňů výkonu)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001631 |
| Nominální výkon :: | 2,5- 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 200 m3 |
| Energetická účinnost:: | 90,0 - 91,1% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1022 x 498 x 490 mm |
| Hmotnost:: | 92 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Připojení kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Thorma SEVILLA černá
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
-
Prohlášení o shodě ES (3 MB)
-
Technický list (677.4 kB)
-
Energetický štítek (663.8 kB)
-
Ecodesign (488.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

