Extraflame Kotel PK15 na pelety
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Detailní popis produktu
- Energetická třída A+
- Teplovodní kotel na pelety o výkonu 4,1 - 15kW
- Vysoká účinnost > 93 %
- Automatizovaný chod kotle
- Automatické čištění litinového hořáku
- Automatické čištění výměníku
- Výkonné a tiché motory podavače pelet a čištění výměníku
- Rychlé zapalování nové generace – keramické žhavení
- Lakovaný ocelový obklad
- Odnímatelný popelník s velkým objemem
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Tepelné čidlo spalovací komory
- Vysoce účinné oběhové čerpadlo „PWM“
- Bezpečnostní jištění tlakové a tepelné
- Elektronický antikondenzační systém
- Čidla hladiny pelet v zásobníku
- Hydraulické připojení v horní části kotle
- Vývod spalin zleva do boku nebo zadní
- Plnění pelet zepředu
- Nový dotykový displej s integrovanou Wifi sítí
- Vzdálená komunikace a ovládání přes telefon
- Litinová dvířka a topeniště
- Expanzní nádoba
- Kapacita zásobníku na 75 kg pelet
- Kolečka pro usnadnění manipulace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003727 |
| Regulovatelný výkon:: | 4,1 - 15 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | až 430 m3 |
| Výkon do vody:: | 4,1 - 15 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1400 x 822 x 745 mm |
| Účinnost:: | 87,7 - 93% |
| Hmotnost :: | 295 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Tah komína:: | 3,5 Pa |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 75 kg |
Kotel na pelety.
Kotel na pelety.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
-
Ecodesign (471.2 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (153.6 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (153.6 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (293.4 kB)
-
Technický list (254.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

