Extraflame Luisella bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Detailní popis produktu
- Ventilační kamna – výfuk tepla v horní části
- Trubkový výměník tepla
- Smaltované ocelové boky (bordó / černá)
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Litinový hořák
- Litinová dvířka
- LED displej s červeným podsvícením
- Dálkové ovládání (5 tlačítek)
- Odnímatelný popelník
- Zadní nebo horní vývod spalin (Ø80mm)
- Kapacita zásobníku na 10 kg pelet
- Kompaktní rozměry
- Hermeticky utěsněný zásobník na pelety
- Výkon kamen 2,4 - 4,4 kW (5 stupňů výkonu)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269000900 |
| Nominální výkon:: | 3,4 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2,4 - 4,4 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 126 m3 |
| Energetická účinnost:: | 91,9% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 892 x 572 x 307 mm |
| Hmotnost:: | 64 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 40 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 10 kg |
Ventilační kamna – výfuk tepla v horní části
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
-
Technický list (157.8 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (817 kB)
-
Energetický štítek (351.9 kB)
-
Ecodesign (470 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (396.4 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

