Extraflame Marilena Plus AD Crystal černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Detailní popis produktu
- Skleněný obklad ve dvou barevných odstínech: černá / bílá
- Hermeticky utěsněný zásobník na pelety
- Foukání tepla do místnosti pomocí distribučního ventilátoru
- Možnost rozvodu tepla do dalších místností
- Rozvod tepla do vzdálenosti až 8 metrů
- Možnost vypnutí ventilátoru
- 3 možnosti vývodu spalin (horní / zadní / boční levý)
- Nový dálkový ovladač (IR) s podsvíceným displejem
- Bezpečnostní čidla ve spalovací komoře
- Trubkový teplovzdušný výměník tepla
- Dvířka, rošt a topeniště z litiny
- Odnímatelný popelník
- Možnost týdenního programování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004229 |
| Nominální výkon :: | 6 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 3,7 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 50 - 230 m3 |
| Účinnnost:: | 91 - 93,3% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1077 x 750 x 352 mm |
| Hmotnost :: | 119 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Kamna na pelety
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Thorma SEVILLA černá
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
-
Technický list (341.4 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.5 kB)
-
Energetický štítek (222.1 kB)
-
Ecodesign (462.9 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (605 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

