Extraflame Marilena Plus AD Crystal bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Detailní popis produktu
- Skleněný obklad ve dvou barevných odstínech: černá / bílá
- Hermeticky utěsněný zásobník na pelety
- Foukání tepla do místnosti pomocí distribučního ventilátoru
- Možnost rozvodu tepla do dalších místností
- Rozvod tepla do vzdálenosti až 8 metrů
- Možnost vypnutí ventilátoru
- 3 možnosti vývodu spalin (horní / zadní / boční levý)
- Nový dálkový ovladač (IR) s podsvíceným displejem
- Bezpečnostní čidla ve spalovací komoře
- Trubkový teplovzdušný výměník tepla
- Dvířka, rošt a topeniště z litiny
- Odnímatelný popelník
- Možnost týdenního programování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004212 |
| Nominální výkon :: | 6 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 3,7 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 50 - 230 m3 |
| Účinnost:: | 91 - 93,3% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1077 x 750 x 352 mm |
| Hmotnost:: | 119 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Kamna na pelety
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
-
Prohlášení o vlastnostech (605 kB)
-
Ecodesign (462.9 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (222.1 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.5 kB)
-
Technický list (341.4 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

