Extraflame Moira Evo bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Detailní popis produktu
- Kamna s hermeticky utěsněnou spalovací komorou a vzduchotěsným zásobníkem na pelety
- Spolehlivý a rychlý systém zapalování poslední generace
- Teplovzdušné opláštění a trubkový výměník tepla
- Bezpečnostní tlakový spínač
- Litinový rošt
- Litinová dvířka
- Odnímatelný popelník
- Spolehlivý a komfortní chod kamen
- Zadní nebo horní vývod spalin
- Komfortní ovládání pomocí multifunkčního dálkového ovladače
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004663 |
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | až 200 m3 |
| Energetická účinnost:: | 94,3 - 90,4% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 893 x 463 x 528 mm |
| Hmonost:: | 84 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 11 kg |
Nová hermeticky utěsněná kamna Moira Evo z řady "Evoution line" pro nízkoenergetické a pasivní objekty.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
-
Prohlášení o vlastnostech (349.9 kB)
-
Ecodesign (274.4 kB)
-
Energetický štítek (463.1 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (315.1 kB)
-
Technický list (208.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

