Extraflame Moira Evo černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Detailní popis produktu
- Kamna s hermeticky utěsněnou spalovací komorou a vzduchotěsným zásobníkem na pelety
- Spolehlivý a rychlý systém zapalování poslední generace
- Teplovzdušné opláštění a trubkový výměník tepla
- Bezpečnostní tlakový spínač
- Litinový rošt
- Litinová dvířka
- Odnímatelný popelník
- Spolehlivý a komfortní chod kamen
- Zadní nebo horní vývod spalin
- Komfortní ovládání pomocí multifunkčního dálkového ovladače
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004670 |
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | až 200 m3 |
| Energetická účinnost:: | 94,3 - 90,4% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 893 x 463 x 528 mm |
| Hmotnost:: | 84 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 11 kg |
Nová hermeticky utěsněná kamna Moira Evo z řady "Evoution line" pro nízkoenergetické a pasivní objekty.Nová hermeticky utěsněná kamna Moira Evo z...
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Thorma SEVILLA černá
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
-
Technický list (208.8 kB)
-
Prohlášení o shodě (315.1 kB)
-
Energetický štítek (463.1 kB)
-
Ecodesign (274.4 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (349.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

