Extraflame Pamela Crystal černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Detailní popis produktu
• Trubkový výměník tepla
• Dvojitá dvířka: Vnitřní sklo ploché keramické Vnější sklo zakřivené tvrzené
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu v ose
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Nouzový modul
• Vyjímatelné ohniště pro snadné čištění
• Vyjímatelný popelník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005615 |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 230 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1197 x 470 x 470 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Hmotnost:: | 140 kg |
| Doporučený tah komína:: | 3,0 - 5,0 Pa |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 60 mm |
Kamna na pelety hermetická ventilovaná
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
-
Technický list (772.7 kB)
-
Prohlášení o shodě (346.6 kB)
-
Energetický štítek (210.1 kB)
-
Ecodesign (468.6 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (2.9 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

