Extraflame Teodora Evo černý smalt
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Krbová kamna Livorno
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Detailní popis produktu
Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Trubkový výměník tepla (ruční čištění)
• Vodotěsná nádrž
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Rukojeť s ergonomickým úchopem
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu v ose
• Konstrukce ze smaltované litiny pro dlouhou životnost
• Topeniště vyjímatelné autorizovaným servisem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004977 |
| Nominální výkon :: | 3,5 - 8,7 kW |
| Účinnost:: | 88% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 739 x 610 x 644 mm |
| Hmotnost:: | 131 kg |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
-
Technický list (443.6 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (304.5 kB)
-
energetický štítek (193.5 kB)
-
Ecodesign (469.7 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

