Extraflame Teorema Plus avorio
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna Livorno
Detailní popis produktu
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Trubkový výměník tepla
• Vyjímatelný popelník
• Vysokokapacitní zásobník na pelety (~ kg 30)
• Čelní větrání prostředí se 2 vyhrazenými motory a komfortní funkcí
• Dvojité potrubí s vyhrazeným motorem až do délky 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné
. • Možnost výstupu potrubí (Ø80 mm): vzadu
• Široký výhled na plamen
• Rukojeť s ergonomickým úchopem
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu v ose, nahoře v ose
• Topeniště vyjímatelné autorizovaným servisem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004397 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 12,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 344 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1080 x 525 x 652 mm |
| Hmotnost:: | 177 kg |
| Energetická účinnost:: | 90,5 - 92,1% |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
Kamna na pelety.
Kamna na pelety
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
-
Ecodesign (468.7 kB)
-
Energetický štítek (403.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (311 kB)
-
Technický list (278.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

