Extraflame Teorema Plus černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Detailní popis produktu
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Trubkový výměník tepla
• Vyjímatelný popelník
• Vysokokapacitní zásobník na pelety (~ kg 30)
• Čelní větrání prostředí se 2 vyhrazenými motory a komfortní funkcí
• Dvojité potrubí s vyhrazeným motorem až do délky 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné.
• Možnost výstupu potrubí (Ø80 mm): vzadu
• Široký výhled na plamen
• Rukojeť s ergonomickým úchopem
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu v ose, nahoře v ose
• Topeniště vyjímatelné autorizovaným servisem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004403 |
| Regulovatelný výkon:: | 344 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1080 x 525 x 652 mm |
| Hmotnost:: | 177 kg |
| Účinnost:: | 90,5 - 92,1% |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
Kamna na pelety
Kamna na pelety.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
-
Ecodeisgn (468.7 kB)
-
Energetický štítek (403.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (311 kB)
-
Technický list (278.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

