Extraflame Teorema Plus bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Detailní popis produktu
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Trubkový výměník tepla
• Vyjímatelný popelník
• Vysokokapacitní zásobník na pelety (~ kg 30)
• Čelní větrání prostředí se 2 vyhrazenými motory a komfortní funkcí
• Dvojité potrubí s vyhrazeným motorem až do délky 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné.
• Možnost výstupu potrubí (Ø80 mm): vzadu
• Široký výhled na plamen
• Rukojeť s ergonomickým úchopem
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu v ose, nahoře v ose
• Topeniště vyjímatelné autorizovaným servisem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004380 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 12,0 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 344 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1080 x 525 x 652 mm |
| Účinnost:: | 90,5 - 92,1% |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
-
Ecodesign (468.7 kB)
-
Energetický štítek (403.5 kB)
-
Technický list (278.3 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (311 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

