Heta Scan-Line 510 s horní deskou z mastku
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Detailní popis produktu
Scan-line 510 je dokonalý příklad skandinávského minimalistického stylu. Oproti verzi Scan-line 500 se jedná o vyšší verzi.
Tato modelová řada nabízí akumulaci jak ve formě horních desek z mastku, tak i obklady celých bočnic včetně horní desky kromě mastku také keramikou s výběrem ze 42 barev, které je možné kombinovat, či do sedmi let vyměnit například za barvu jinou a osvěžit tak interiér domu. Navíc je možné litinová dvířka smaltovat s výběrem ze sedmi barev!
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
Kamna jsou vybavena patentovaným utěsněným popelníkem o objemu 8 litrů!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 5 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 3 - 8 kW |
| Účinnost: | 81 % |
| Výhřevnost: | 60 - 160 m³ |
| Váha: | 128 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměr celkové (Š x V x H): | 1190x504x468 mm |
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

