Jotul F 100 Eco.2 LL SE
Související produkty
Koleno 90°/125mm/ s čistícím otvorem
4lopatkový ventilátor na kamna je zkonstruován tak, aby teplý vzduch rovnoměrně cirkuloval po celé místnosti. Je osazen termoelektrickým modulem,...
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Detailní popis produktu
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm. Jsou vybavená malým integrovaným popelníkem, který usnadňuje vybírání popela, a praktickým límcem proti vypadávání uhlíků a jisker z topeniště. Velké sklo dvířek, zdobené tradičním norským vzorem, umožňuje krásný pohled na hořící oheň. Kamna Jøtul F 100 ECO LL vyrábíme s černým lakovaným povrchem.
PŘEDNOSTI
- Dvoustupňové spalování CB
- Dlouhé nohy
- Zabudovaný popelník
- Kvalitní norská litina
- Velké prosklení dvířek
- Límec proti vypadávání uhlíků z topeniště
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | NE |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 125 mm |
| Nominální výkon (kW): | 4.9 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 125 mm |
| Připojení kouřovodu: | horní a zadní |
| Účinnost: | 80 % |
| Délka polen: | 35 cm |
| Hmotnost: | 89 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 630 x 528 x 445 mm |
| Vytápěcí schopnoost:: | až 200 m3 |
| Čisté spalování:: | Ano |
| Popelník:: | Ano |
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
-
Technický list (711.5 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (874.9 kB)
-
Návod k obsluze (11.3 MB)
-
Rozměry (228.7 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

