Nordica Inserto 70 H49 4.0 Ventilato
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Detailní popis produktu
• masivní litinová konstrukce
• celo-litinové topeniště + NORDIKER
• široká spalovací komora
• vnější ocelový pozinkovaný plášť
• integrované dva ventilátory
• volitelné příruby pro rozvod tepla
• možnost rozvodu horkého vzduchu
• dvouplášťová konstrukce
• elektronická regulace ventilátorů (5 rychlostí)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon:: | 6,7 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 695 x 495 x 450 mm |
| Vytápěcí schopnost:: | 192 m3 |
| Hmotnost:: | 142 kg |
| Regulovatelný výkon:: | 4 - 10 kW |
| Energetická účinnost:: | 82,0 % |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | dřevo, ekobrikety |
| Max. délka polen :: | 45 cm |
| Průměr kouřovodu :: | 160 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny:: | 100 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen:: | 450 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů před kamny:: | 1100 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
-
Připojení elektronické řídící jednotky (567.3 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (442.4 kB)
-
Ecodesign (456.5 kB)
-
Energetický štítek (161.7 kB)
-
Prohlášení o shodě (385.5 kB)
-
Technický list (154 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

