Nordica Super Junior Zelená
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Detailní popis produktu
• smaltovaný povrch oceli
• pohyblivý rošt
• ohřívací litinová plotýnka
• smaltované litinové díly
• celo-litinové topeniště
• více barevných variant
• dvojí spalování
• oplach skla vzduchem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8022724345252 |
| Nominální výkon :: | 5 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2 - 8 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 40 - 160 m3 |
| Účinnost:: | 80% |
| Hmotnost:: | 64 kg |
| Rozměry ( v x š x h):: | 771 x 360 x 419 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 120 mm |
| Max. délka polen:: | 25 cm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny:: | 500 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen:: | 500 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů před kamny:: | 1000 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen:: | 82 mm |
| Plotýnka:: | ANO |
| Výška horního napojení od země po límec kouřovodu:: | 813 mm |
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Dvouplášťová krbová kamna mají ve srovnání s jednoplášťovými krbovými kamny výraznou výhodu v tom, že teplo předávají do vytápěné...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
-
Prohlášení o vlastnostech (674.8 kB)
-
Ecodesign (453.9 kB)
-
Energetický štítek (283.2 kB)
-
Prohlášení o shodě (376 kB)
-
Technický list (283.3 kB)
-
Uživatelská příručka (2.8 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

