Romotop ALEDO G plech
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Detailní popis produktu
Elegantní design kamen, velkoplošná dvířka s plápolajícím ohněm, vykouzlí v každé chvíli rodinnou pohodu.
• vhodná pro nízkoenergetické domy
• velkoplošné prosklení dveří
• designové potištěné sklo
• odolný litinový rošt
• předehřev sekundárního vzduchu k zajištění čistého skla
• CPV (centrální přívod externího vzduchu)
• šamotová spalovací komora
• možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin
• regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem
• výběr z 30 barev keramického obkladu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 840x696x322 mm |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 150 mm |
| Rozsah celkového výkonu: | 3 - 7,8 kW |
| Účinnost: | 83,5 % |
| Hmotnost: | cca 162 kg |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 125 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 729 mm |
| Průměrná spotřeba dřeva: | 1,6 kg/h |
Krbová kamna ALEDO s elegantním designem, keramikou na boční stranách a plápolajícím ohněm jsou vhodné pro nízkoenergetické domy.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
Krbová kamna ALEDO s elegantním designem a plápolajícím ohněm jsou vhodné pro nízkoenergetické domy.
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
-
Energetický štítek a informační list výrobku (482.7 kB)
-
Návod k obsluze (2.9 MB)
-
Prohlášení o vlastnostech (934.6 kB)
-
Technická dokumentace (83.4 kB)
-
Technický list (149.2 kB)
-
Záruční list (230.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

