Scan 66-5 SHAPE BP čerrný lak,podstavec ve tvaru S
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Detailní popis produktu
Dobře vypadající Scan 66-5 kombinuje stylový design Scan 66 s novým typem základny, která spojuje funkcionalismus a estetiku. Dřevo můžete uložit do oblouku podstavce, kde dvě ocelová poutka poskytují ochranu proti poškrábání.
- Základna ve tvaru S v černé nebo bílé barvě
- Rukojeť a ovládání vzduchu ve skle
- Připraveno pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 943 x 1037 x 337 mm |
| Hmotnost:: | 100 kg |
| Délka polen:: | 33 cm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Účinnost:: | 78% |
| Vytápěcí schopnost:: | 78% |
Scan 66-1 je závěsný model. Díky diskrétní závěsné konstrukci kamna vypadají jako obraz na stěně.
Scan 66-2 stojí na elegantní noze. Externí vzduch lze přivést přímo do topeniště kanálem skrytým uvnitř podstavce.
Scan 66-4 má čtverhranný podstavec, který vytváří příjemnou iluzi lehkosti – topeniště se nad ním zdánlivě vznáší jako ve stavu beztíže.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
-
Technický list (34.6 kB)
-
Instalační a uživatelská příručka (8.8 MB)
-
Rozměry (241.7 kB)
-
Rozměry (191.1 kB)
-
Rozložený pohled (430.2 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (70.7 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (427.1 kB)
-
Datový list (49 kB)
-
Energetický štítek (874.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

