Scan 66-2 Pedestal BP černý lak , noha
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Detailní popis produktu
Scan 66-2 stojí na elegantní noze. Externí vzduch lze přivést přímo do topeniště kanálem skrytým uvnitř podstavce.
- Jedinečný tvar a design
- Klička, regulace přívodu vzduchu a zarážka polen ze skla
- Fantastický výhled na oheň
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 947 x 481 x 382 mm |
| Hmotnost:: | 100 kg |
| Délka polen:: | 33 cm |
| Průměr kouřovodu :: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 78% |
| Vytápěcí schopnost:: | 120 m3 |
| CO emise - 13% O2:: | 0,03% |
Scan 66-1 je závěsný model. Díky diskrétní závěsné konstrukci kamna vypadají jako obraz na stěně.
Scan 66-4 má čtverhranný podstavec, který vytváří příjemnou iluzi lehkosti – topeniště se nad ním zdánlivě vznáší jako ve stavu beztíže.
Scan 68-1/2 Wall – závěsný, bez bočního prosklení Scan 68-2
Dobře vypadající Scan 66-5 kombinuje stylový design Scan 66 s novým typem základny, která spojuje funkcionalismus a estetiku.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
-
Technický list (34.6 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (874.8 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (427.1 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (70.7 kB)
-
Rozměry (191.1 kB)
-
Rozměry (241.7 kB)
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (8.8 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

