Scan 66-4 PLINTH
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Detailní popis produktu
Scan 66-4 má čtverhranný podstavec, který vytváří příjemnou iluzi lehkosti – topeniště se nad ním zdánlivě vznáší jako ve stavu beztíže.
- Jedinečný tvar a design
- Klička, regulace přívodu vzduchu a zarážka polen ze skla
- Fantastický výhled na oheň
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 947 x 500 x 380 mm |
| Hmotnost:: | 100 kg |
| Délka polen:: | 33 cm |
| Průměr kouřovodu :: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 78% |
| Vytápěcí schopnost:: | 120 m3 |
| CO emise - 13% O2:: | 0,03% |
Scan 66-1 je závěsný model. Díky diskrétní závěsné konstrukci kamna vypadají jako obraz na stěně.
Scan 66-2 stojí na elegantní noze. Externí vzduch lze přivést přímo do topeniště kanálem skrytým uvnitř podstavce.
Scan 68-1/2 Wall – závěsný, bez bočního prosklení Scan 68-2
Dobře vypadající Scan 66-5 kombinuje stylový design Scan 66 s novým typem základny, která spojuje funkcionalismus a estetiku.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
-
Technický list (34.6 kB)
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (8.8 MB)
-
Rozměry (241.7 kB)
-
Rozměry (191.1 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (70.7 kB)
-
Prohlášení o shodě (427.1 kB)
-
Energetický štítek (874.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

