Scan 68-4 PEDESTAL BP černý lak, noha, bez bočního prosklení, kliška a lišty hliníkové
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Detailní popis produktu
Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k dispozici s podstavcem, otevřeným portálem nebo uzavřeným portálem.
- Barva sporáku černá a bílá
- Rukojeti a lišty v černé nebo hliníkové barvě
- Připraveno pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,5 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1272 x 500 x 371 mm |
| Hmotnost:: | 105 kg |
| Délka polen:: | 33 cm |
| Průměr kouřovodu :: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 80% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 120 m3 |
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě.
Scan 68-1/2 Wall – závěsný, bez bočního prosklení Scan 68-2
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
-
Technický list (49 kB)
-
Návod k obsluze (12.7 MB)
-
Rozměry (554.9 kB)
-
Rozložený pohled (1.9 MB)
-
Prohlášení o vlastnostech (72.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (662.5 kB)
-
Datový list (25.8 kB)
-
Energetický štítek (933.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

