Scan 68-7 BP černý lak, závěsný, boční prosklení, klička a lišty černé
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Detailní popis produktu
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě.
- Barva sporáku černá a bílá
- S velkými, dvojitými bočními okny
- Připraveno pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,5 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 794 x 500 x 400 mm |
| Hmotnost:: | 98 kg |
| Délka polen:: | 33 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 80% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 120 m3 |
Scan 68-1/2 Wall – závěsný, bez bočního prosklení Scan 68-2
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k dispozici s podstavcem, otevřeným portálem nebo uzavřeným...
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Thorma SEVILLA černá
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
-
Technický list (49 kB)
-
Návod k instalaci a obsluze (12.7 MB)
-
Rozměry (554.9 kB)
-
Rozměry (482.3 kB)
-
Rozložený pohled (1.9 MB)
-
Prohlášení o vlastnostech (72.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (662.5 kB)
-
Datový list (25.8 kB)
-
Energetický štítek (933.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

