Scan 80-4 High Top BP černý lak, podstavec s dvířky, nástavec
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Detailní popis produktu
Scan 80-3 má uzavřenou základnu, zatímco Scan 80-4 má v základně praktická dvířka pro uložení dřeva. Pokud mají být kamna umístěna do rohu, jsou k dispozici se speciální vysokou deskou s bočním vývodem.
- Elegantní hranolový tvar
- Velký výhled do plamenů
- Možnost použití kamenů akumulujících teplo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 6,0 kW |
| Hmotnost:: | 110 kg |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1670 x 385 x 385 mm |
| Délka polen:: | 25 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní, boční |
| Energetická účinnost:: | 84% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 120 m3 |
Scan 80-1 má uzavřenou základnu, zatímco Scan 80-2 má v základně praktická dvířka pro uložení dřeva. Scan 80-1 je k dispozici také v bílé barvě.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
-
Technický list (67 kB)
-
Instalační a uživatelská příručka (4.5 MB)
-
Podmínky prohlášení (174.6 kB)
-
Rozměry (261 kB)
-
Rozložený pohled (388.1 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (220.3 kB)
-
Prohlášení o shodě (317.9 kB)
-
Datový list (34.6 kB)
-
Energetický štítek (76.7 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

