Scan 83-2 BP černý lak, klička a lišty hliníkové
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Detailní popis produktu
Scan 83-1 s černými ozdobnými lištami a kličkou. Scan 83-2 má hliníkové ozdobné lišty a kličku.
- Stylový dánský design
- Nehlučná dvířka se samozavíracím systémem
- Dokonalý výhled na oheň
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1200 x 460 x 460 mm |
| Hmotnost:: | 117 kg |
| Max. délka polen:: | 35 cm |
| Průměr kouřovodu :: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Energetická účinnost:: | 81% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 100 m3 |
Scan 83-1 má černou rukojeť a černé lišty a Scan 83-2 má hliníkovou rukojeť a hliníkové lišty.
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové ozdobné lišty a kličku.
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
-
Technický list (49.1 kB)
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (7 MB)
-
Montáž otočné soupravy (1.5 MB)
-
Rozložený pohled (947.2 kB)
-
Rozměry (236.3 kB)
-
Rozměry (170.7 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (69.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (370.8 kB)
-
Datový list (34.8 kB)
-
Ekologický list (49.1 kB)
-
Energetický štítek (874.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

