Scan 83-6 BP, zadní vývod , černý lak, mastek, klička a lišty hliníkové
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Detailní popis produktu
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové ozdobné lišty a kličku.
- Stylový dánský design
- Nehlučná dvířka se samozavíracím systémem
- Dokonalý výhled na oheň
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1200 x 460 x 460 mm |
| Hmotnost:: | 186 kg |
| Délka pollen:: | 35 cm |
| Průměr kouřovodu :: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Energetická účinnost:: | 81% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 100 m3 |
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-1 má černou rukojeť a černé lišty a Scan 83-2 má hliníkovou rukojeť a hliníkové lišty.
Scan 83-1 s černými ozdobnými lištami a kličkou. Scan 83-2 má hliníkové ozdobné lišty a kličku.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
-
Energetický štítek a informační list výrobku (874.8 kB)
-
Ekologický list (49.1 kB)
-
Datový list (34.8 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (370.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (69.5 kB)
-
Rozměry (236.3 kB)
-
Rozměry (220.8 kB)
-
Rozložený pohled (947.2 kB)
-
Rotační sada (1.5 MB)
-
Návod k obsluze (7 MB)
-
Technický list (49.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

