Scan 83-5 BP, zadní vývod, černý lak, mastek, klička a lišty černé
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Detailní popis produktu
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové ozdobné lišty a kličku.
- Stylový dánský design
- Nehlučná dvířka se samozavíracím systémem
- Dokonalý výhled na ohe
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1200 x 460 x 460 mm |
| Hmotnost:: | 186 kg |
| Maximální délka polen:: | 35 cm |
| Průměr kouřovodu :: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Účinnost:: | 81% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 100 m3 |
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-1 s černými ozdobnými lištami a kličkou. Scan 83-2 má hliníkové ozdobné lišty a kličku.
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové ozdobné lišty a kličku.
Scan 83-7 Maxi je vysoký model s černými ozdobnými lištami a kličkou. Do horní části lze instalovat akumulační prstence, které prodlužují dobu...
Scan 83-7 Maxi je vysoký model s černými ozdobnými lištami a kličkou. Do horní části lze instalovat akumulační prstence, které prodlužují dobu...
Scan 83-8 Maxi je vysoký model s hliníkovými ozdobnými lištami a kličkou. Do horní části lze instalovat akumulační prstence, které prodlužují dobu...
Scan 83-8 Maxi je vysoký model s hliníkovými ozdobnými lištami a kličkou. Do horní části lze instalovat akumulační prstence, které prodlužují dobu...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
-
Energetický štítek (874.8 kB)
-
Ekologický list (49.1 kB)
-
Datový list (34.8 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (370.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (69.5 kB)
-
Rozměry produktu (220.8 kB)
-
Rozměry (236.3 kB)
-
Rozložený pohled (947.2 kB)
-
Rotační sada (1.5 MB)
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (7 MB)
-
Technický list (49.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

