Thorma FALUN II černý / bok nerez
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Detailní popis produktu
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete vytápět vzdálené prostory.
U moderních domů i klasických domů mohou kamna sloužit jako hlavní, nebo pomocný zdroj tepla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 4 - 12 kW |
| Jmenovitý výkon :: | 8 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 1230 x 600 x 430 mm |
| Hmotnost:: | 120 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Palivo:: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Min. tah komína:: | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost:: | 98 - 190 m3 |
| Účinnost:: | 82% |
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Kamna Flensburg III
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

