Thorma VERONA AT černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Detailní popis produktu
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Přikládací a popelníkové dveře jsou z velmi odolné litiny, upravené odolnou barvou proti teplu a otěru. Přiklápěcí plotýnka uzavírá otvory druhého pláště a prodlužuje dobu hoření, kamna předávají teplo okolí sáláním. Tento způsob topení stabilizuje topení. Šamotová vyzdívka ve spalovacím prostoru má velkou tepelnou odolnost i akumulační schopnost a přispívá k udržování vysoké teploty ve spalovacím prostoru. Tímto jsou zaručeny spaliny s minimálním množstvím škodlivin a vysoká účinnost spalování. Vývod kouřovodu je zezadu pro kouřovod DN120.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 7,5 kW |
| Jmenovitý výkon:: | 5 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 885 x 380 x 360 mm |
| Hmotnost:: | 70 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Účinnost spalování::: | 78,2% |
| Výhřevnost:: | 48-124 m3 |
| Minimální tah komína:: | 12 Pa |
| Materiál:: | litina, šamot |
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

