Extraflame Kotel PR20 na pelety
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Detailní popis produktu
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet
• Oběhové čerpadlo s řízením PWM
• Samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem
• Odvětrání • Snímač úrovně pelet
• Masivní ocelová spalovací komora
• Sonda ve spalovací komoře • Dvířka ohně a ohniště z litiny
• Tepelné a tlakové ochrany vody • Trubkový výměník tepla (automatické čištění)
• Čelní nakládání nádrže
• Expanzní nádoba
• Kolečka pro snadnou manipulaci
• Bezpečnostní ventil 3 bar
• Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003758 |
| Regulovatelný výkon:: | 5,7 - 20,0 kW |
| Jmenovitý výkon do vody :: | 20,0 kW |
| Rozměr - ( V x Š x H):: | 1398 x 822 x 817 mm |
| Vytápěcí schopnost:: | 573 m3 |
| Účinnnost:: | 92,4% |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Hmotnost:: | 310 kg |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 48 mm |
Kotel na pelety.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
-
Technický list (257.3 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (293.4 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (9.9 MB)
-
Energetický štítek (154.5 kB)
-
Ecodesign (469.5 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

