Extraflame Kotel PR30 na pelety
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Thorma SEVILLA černá
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Detailní popis produktu
- Energetická třída A+
- Teplovodní kotel na pelety o výkonu 8,9 - 30kW
- Vysoká účinnost > 92,4 %
- Automatizovaný chod kotle
- Automatické čištění litinového hořáku
- Automatické čištění výměníku
- Výkonné a tiché motory podavače pelet a čištění výměníku
- Rychlé zapalování nové generace – keramické žhavení
- Lakovaný ocelový obklad
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Tepelné čidlo spalovací komory
- Vysoce účinné oběhové čerpadlo „PWM“
- Tlakové a tepelné bezpečnostní jištění
- Tepelná sonda ve spalovací komoře
- Přídavná základní deska (pro čidla aku. nádrží)
- Elektronický antikondenzační systém
- Čidla hladiny pelet v zásobníku
- Hydraulické připojení v horní části kotle
- Vývod spalin zleva do boku nebo zadní
- Plnění pelet zepředu
- Nový dotykový displej s integrovanou Wifi sítí
- Vzdálená komunikace a ovládání přes telefon
- Automatické odstraňování popelu výkonným SS motorem
- Odnímatelný popelník s objemem cca 15l
- Signalizace plného popelníku na displeji
- Signalizace v případě poruchy odstraňování popelu
- Litinová dvířka a topeniště
- Expanzní nádoba
- Kapacita zásobníku na 75 kg pelet
- Kolečka pro usnadnění manipulace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003765 |
| Regulovatelný výkon:: | 8,9 - 30,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 860 m3 |
| Jmenovitý výkon do vody:: | 8,9 - 30 kW |
| Rozměr - V x Š x H:: | 1398 x 892 x 817 mm |
| Účinnost:: | 92,4 - 92,7% |
| Hmotnost:: | 325 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Průměr kouřovodu :: | 120 mm |
| Min.tah komína:: | 3 - 5 Pa |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 60 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 75 kg |
Kotel na pelety s extraktorem popela
Kotel na pelety PK 15
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
-
Technický list (258.1 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (293.5 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (9.9 MB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (155.4 kB)
-
Ecodesign (470.6 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

