Extraflame Comfort P85 Plus, keramické sklo, zásobník na 17 kg pelet; s rámečkem
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Detailní popis produktu
- Energetická třída A+
- Vysoká účinnost > 91,1 %
- Ventilační krb – výfuk tepla v horní části vložky
- Foukání tepla s funkcí KOMFORT pro tichý chod
- Litinová dvířka, topeniště a hořák
- Panoramatické sklo kryje litinový rám dvířek
- Čidlo minimální hladiny pelet
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Zjednodušený systém vysouvání krbové vložky
- Výkon distribučního ventilátoru až 390 m3/h (přečerpá)
- Další 2 ventilátory pro rozvod tepla – 2 větve (každá do 8m)
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty
- Zajištění větší bezpečnosti a komfortu pro zákazníka
- Ddálkové ovládání s podsvíceným displejem (IR)
- Odnímatelný popelník
- Zadní vývod spalin (Ø 80mm)
- Kapacita zásobníku až na 16 kg pelet
- 5 stupňů výkonu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003345 |
| Nominální výkon :: | 3,5 - 12,0 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 12 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 344 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 550 x 814 x 636 mm |
| Energetická účinnost:: | 91,1 % |
| Hmotnost:: | 160 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Tah komína :: | 3 - 5 Pa |
| Prosklení:: | čelní |
| Připojení kouřovodu:: | horní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 16 kg |
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
-
Prohlášení o vlastnostech (437.8 kB)
-
Ecodesign (468.9 kB)
-
Energetický štítek (215.7 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.3 kB)
-
Technický list (570.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

