Extraflame Gabriella Plus bronz
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Detailní popis produktu
Vlastnosti: • Trubkový výměník tepla
• Potrubí s vyhrazeným motorem až do délky 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné
• Horní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny • Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu, nahoře
• Vyjímatelné ohniště pro snadné čištění •
Vyjímatelný popelník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005370 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 230 m3 |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1077 x 750 x 350 mm |
| Hmotnost:: | 132 kg |
| Účinnost:: | 94,1% |
| Min.tah komína:: | 3,0 - 5,0 Pa |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadnní |
Peletová kamna
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
-
Prohlášení o vlastnostech (2.7 MB)
-
Ecodesign (470.1 kB)
-
Energetický štítek (462.8 kB)
-
Prohlášení o shodě (310.9 kB)
-
Technický list (717.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

