Extraflame Gabriella Plus bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Detailní popis produktu
Trubkový výměník tepla •
Potrubí s vyhrazeným motorem až do délky 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné
• Horní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu, nahoře
• Vyjímatelné ohniště pro snadné čištění
• Vyjímatelný popelník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005363 |
| Jmenovitý výkon (kW): | 8 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 8,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1077 x 750 x 350 mm |
| Hmotnost: | 132 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vytápěcí schopnost:: | 230 m3 |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Palivo:: | pelety |
Kamna na pelety
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
-
Prohlášení o vlastnostech (2.7 MB)
-
Ecodesign (470.1 kB)
-
Energetický štítek (462.8 kB)
-
Prohlášení o shodě (310.9 kB)
-
Technický list (717.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

