Extraflame Guenda Idro bronz
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Detailní popis produktu
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce
• Dvířka topeniště a hořák z litiny
• Bezkomutátorové motory podavače pelet a automatického čištění roštu
• Snímač tlaku s vizualizací na displeji
• Utěsněný zásobník na pelety
• Odnímatelná zásuvka na popel
• Přední ventilace s vyhrazeným motorem, který lze deaktivovat
• Keramické zapalovací žhavení
• Oběhové čerpadlo s PWM řízením (řízené základovou deskou)
• Tepelné a tlakové jištění
3bar pojistný ventil
• Expanzní nádoba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005578 |
| Nominální výkon :: | 4,6 - 16,2 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 465 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 1,0 - 2,3 kW |
| Výkon do vody:: | 3,6 - 14,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 90,6 - 90,9 % |
| Rozměry ( v x š x h):: | 11457 x 576 x 621 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 60 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 30 kg |
Kamna z řady Evolution Line!
Kamna z řady Evolution Line! Kamna na pelety.
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Krbová kamna Livorno
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
-
Technický list (1 MB)
-
Prohlášení o shodě (817.2 kB)
-
Energetický štítek (484.7 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
-
Ecodesign (469.6 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

