Extraflame Guenda Idro tortora
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Detailní popis produktu
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce
• Dvířka topeniště a hořák z litiny
• Bezkomutátorové motory podavače pelet a automatického čištění roštu
• Snímač tlaku s vizualizací na displeji
• Utěsněný zásobník na pelety
• Odnímatelná zásuvka na popel
• Přední ventilace s vyhrazeným motorem, který lze deaktivovat
• Keramické zapalovací žhavení
• Oběhové čerpadlo s PWM řízením (řízené základovou deskou)
• Tepelné a tlakové jištění
• 3bar pojistný ventil
• Expanzní nádoba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005585 |
| Nominální výkon :: | 4,6 - 16,2 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 465 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 1,0 - 2,3 kW |
| Regulovatelný výkon do vody:: | 3,6 - 14,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 90,6 - 90,9 % |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1157 x 576 x 621 mm |
| Hmotnost:: | 210 kg |
| Palivo :: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 60 mm |
| Ventilátor:: | ano |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 30 kg |
Kamna z řady Evolution Line!
Kamna z řady Evolution Line! Kamna na pelety.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
-
Technický list (1 MB)
-
Prohlášení o shodě (817.2 kB)
-
Energetický štítek (484.7 kB)
-
Ecodesign (469.6 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

