Extraflame Guenda Idro avorio
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Dvouplášťová krbová kamna mají ve srovnání s jednoplášťovými krbovými kamny výraznou výhodu v tom, že teplo předávají do vytápěné...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Kamna Flensburg III
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Detailní popis produktu
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce
• Dvířka topeniště a hořák z litiny
• Bezkomutátorové motory podavače pelet a automatického čištění roštu
• Snímač tlaku s vizualizací na displeji • Utěsněný zásobník na pelety
• Odnímatelná zásuvka na popel
• Přední ventilace s vyhrazeným motorem, který lze deaktivovat
• Keramické zapalovací žhavení
• Oběhové čerpadlo s PWM řízením (řízené základovou deskou)
• Tepelné a tlakové jištění
• 3bar pojistný ventil
• Expanzní nádoba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005561 |
| Nominální výkon :: | 4,6 - 16,2 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 465 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 1,0 - 2,3 kW |
| Regulovatelný výkon do vody:: | 3,6 - 14,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 90,6 - 90,9% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1157 x 576 x 621 mm |
| Hmotnost:: | 2110 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 100 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 60 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 30 kg |
Kamna z řady Evolution Line! Kamna na pelety.
Kamna z řady Evolution Line! Kamna na pelety.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
-
Technický list (1 MB)
-
Prohlášení o shodě ES (817.2 kB)
-
Energetický štítek (484.7 kB)
-
Ecodesign (469.6 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

