Extraflame Lucia tortora
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Kamna Flensburg III
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Detailní popis produktu
- Kachlový obklad ve třech barevných odstínech
- Hermeticky utěsněný zásobník na pelety
- Foukání tepla do místnosti
- Distribuční ventilátor, který přečerpá až 400 m3/h
- Nový dálkový ovladač (IR) s podsvíceným displejem
- Nový dotykový displej s integrovanou Wi-Fi sítí
- Trubkový teplovzdušný výměník tepla
- Dvířka, rošt a topeniště z litiny
- Odnímatelný popelník
- Termostatem ovládaná intenzita foukání
- Nastavení funkce "komfort" s automatickou modulací
- Bezpečnostní systém čidel ve spalovací komoře
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001495 |
| Nominální výkon :: | 8 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 3,6 - 12,1 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 50 - 347 m3 |
| Energetická účinnost:: | 92,5% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1097 x 556 x 597 mm |
| Hmotnost:: | 181kg |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 48 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 27 kg |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
-
Technický list (291.4 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.1 kB)
-
Energetický štítek (493.1 kB)
-
Ecodesign (468.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (436.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

