Extraflame Marilena Plus AD petra
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Detailní popis produktu
- Obklad z přírodního kamene (mastek)
- Hermeticky utěsněný zásobník na pelety
- Foukání tepla do místnosti pomocí distribučního ventilátoru
- Možnost rozvodu tepla do dalších místností
- Rozvod tepla do vzdálenosti až 8 metrů
- Možnost vypnutí ventilátoru
- 3 možnosti vývodu spalin (horní / zadní / boční levý)
- Nový dálkový ovladač (IR) s podsvíceným displejem
- Bezpečnostní čidla ve spalovací komoře
- Trubkový teplovzdušný výměník tepla
- Dvířka, rošt a topeniště z litiny
- Odnímatelný popelník
- Možnost týdenního programování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004205 |
| Nominální výkon :: | 6 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 3,7 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 50 - 230 m3 |
| Energetická účinnost:: | 91 - 93,3% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1077 x 750 x 352 mm |
| Hmotnost:: | 119 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ano |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
-
Prohlášení o vlastnostech (605 kB)
-
Ecodesign (462.9 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (222.1 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.5 kB)
-
Technický list (341.4 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

